Piłka nożna

Sprawdź czego boi się Bjelica!

Jeden z dziennikarzy zapytał trenera Nenada Bjelice po meczu z FC Utrecht czy nie boi się, że kibice mogą zacząć rozliczać jego drużynę i pracę po tym jak nie zdobył Mistrzostwa Polski oraz Pucharu Polski, a teraz odpadł z europejskich pucharów. Odpowiedź szkoleniowca Lecha Poznań rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Nikola Vujadinović w Lechu Poznań.

Nikola Vujadinović został w piątek nowym piłkarzem Kolejorza. Po przejściu testów medycznych podpisał z poznańskim klubem dwuletnią umowę z opcją przedłużenia kontraktu o kolejny sezon.

Jakub Moder z trzyletnią umową.

Jakub Moder w piątek podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt z Lechem Poznań. Pomocnik związał się z klubem trzyletnią umową, która będzie obowiązywała do czerwca 2020 roku.

Znamy nowego sponsora Lecha Poznań

 

Od nowego sezonu Lech Poznań ma nowego Sponsora Strategicznego. Została nim Grupa finansowa Aforti Holding, która już od roku współpracuje z Kolejorzem. Przy okazji prezentacja i uroczystego podpisania umowy, podczas konferencji prasowej, zaprezentowane zostały też nowe koszuli meczowe. Kontrakt został zawarty na 3 lata.

Thomas Rogne od stycznia zawodnikiem Lecha

 

Thomas Rogne od stycznia będzie zawodnikiem Lecha Poznań. Środkowy obrońca do Kolejorza przejdzie jako wolny zawodnik z IFK Göteborg. Umowa z norweskim stoperem obowiązywać będzie do grudnia 2021 roku.

Robert Gumny na dłużej w Lechu

Robert Gumny przedłużył kontrakt z Lechem Poznań. Młody obrońca w poniedziałek podpisał już drugą profesjonalną umowę z Kolejorzem. Ta będzie obowiązywała przez najbliższe cztery lata, do 30 czerwca 2021 roku.

Subskrybuj to źródło RSS

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas

×

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time