Wiemy co zszokowało Emira Delivera!

Wiemy co zszokowało Emira Delivera!

Fantastyczny doping, trzeszczące trybuny i wielki szok Emira Dilavera. Obrońca Lecha Poznań nie może wyjść z wrażenia jakie zrobili na nim fani poznańskiego Lecha. 

Emir Dilaver zapytany podczas jednej z konferencji prasowych nie krył wrażenia jakie zrobili na nim kibice Lecha Poznań. Obrońca zaznaczył, że gdy grał wcześniej na Węgrzech nie mógł doświadczyć tego co spotkało go na trybunach już podczas pierwszych zmagań Lecha Poznań. Obrońca podkreślił, że węgierskie zespoły mają duży problem z zapełnianiem trybun. 

Kibice mogą mieć powód do dumy, ale co to tak naprawdę może oznaczać dla piłkarzy, którzy spotykają się z zupełnie inną rzeczywistością? Gdy zawodnik przez większość swojej dotychczasowej kariery piłkarskiej grał przy 3-4 tysięcznej publiczności, nie wie co to presja, ani kim faktycznie jest 12 zawodnik. Tacy piłkarze mają o wiele więcej do zrobienia niż tylko przyzwyczaić się do nowej szatni i innego poziomu lub stylu ligi. Oni muszą nauczyć się grać dla tej publiczności, ale i razem z nią. Po to by nie dopuścić do sytuacji, w której będą czuli się jak gladiatorzy w koloseum. 

Jeden z kibiców Lecha Poznań, który zajmuje się prowadzeniem dopingu miał okazję przekonać się na własnej skórze czym jest ryk 40 tysięcy gardeł. W przerwie jednego ze spotkań Lecha Poznań kibice próbowali pobić rekord Guinnessa w ilości wytworzonych decybeli. Ostatecznie nie udało się przekroczyć magicznej bariery 160 decybeli. Niemniej jednak prowadzący doping nawet w niecenzuralnych słowach nie był w stanie opisać wrażenia jakie zrobił na nim ryk kibiców, którego słuchał ze środka murawy zagrzewając fanów Lecha do pobicia rekordu. 

Zatem, skoro osoba, która od wielu lat jest związana ze środowiskiem kibicowskim Lecha Poznań oniemiała słuchając dopingu, TO nasuwa się pytanie. Co może czuć piłkarz, który całe życie grał przed publicznością sięgającą 3-4 tysięcy i nagle musi zmierzyć się z jej starszą siostrą, której liczba sięga 40 tysięcy?

Media

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Powrót na górę

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas

×

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time