Kraj

Udzielali pożyczek, żeby wyłudzić nieruchomości i grunty. Zostali zatrzymani przez policję.

Od pożyczki do utraty mieszkań, domów i działek. Tak w wielkim skrócie przedstawia się dramat skrzywdzonych osób, które zgłosiły się do wielkopolskiej policji. Po kilku miesiącach dochodzenia policjanci zatrzymali 5 osób, które jak się okazało działało w zorganizowanej grupie przestepczej zajmującej się wyłudzaniem nieruchomości i gruntów.

Seks korporacja rozbita. Organizowała pracę agencji w kilku województwach.

Policjanci z Poznania zlikwidowali seksualną korporację. Na jej czele stała kobieta. To ona wpadła na pomysł zorganizowania centrali telefonicznej zarządzającej seks ogłoszeniami na niemal 1/3 obszaru Polski. Zatrzymanych zostało 8 osób. Call center znajdował się we Wrocławiu. Tam też trafiał utarg z przestępczej działalności.

Seria bezczelnych oszustw metodą na policjanta

To była seria bezczelnych oszustw. Podszywający się pod policjantów CBŚ mężczyźni dzwonili do swoich ofiar. Mówili, że znalazły się na celowniku hakerów. Radą na ochronę oszczędności miało być przekazanie ich podającym się za policjantom mężczyznom. W ten sposób wyłudzili ponad 800 tysięcy złotych!

Lublin - Staranowała kobietę, samochody i wjechała w sklep

46 letnia kobieta z impetem wjechała na sklepowy parking. Najpierw staranowała dwa zaparkowane samochody, potem potrąciła przechodzącą kobietę. Zanim uderzyła w drzwi sklepu wjechała jeszcze w wiatę. Jak się później okazało była pijana.

Obiecywał założenie rodziny a potem nakłaniał do prostytucji

Lubuscy policjanci zatrzymali 35 letniego Bułgara. Jest podejrzany o handel ludźmi i nakłanianie do prostytucji. Na tym procederze zarobił milion dwieście tysięcy złotych. Zatrzymana została także jego żona. Ma postawiony zarzut prania brudnych pieniędzy. Bułgar najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Pies zaatakował 10 latka. Chłopca uratował policjant.

Chłopiec wracał ze szkoły. Został zaatakowany przez dużego psa. Zwierzę gryzło głowę dziecka i nie reagowało na krzyki. Na szczęście w pobliżu przejeżdżał policjant. Zatrzymał samochód, wysiadł i zadał psu silny cios nogą. To najprawdopodobniej uratował dziecku życie.

Subskrybuj to źródło RSS

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas

×

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time