Były komendant policji prezesem szpitala Wyróżniony

Marek Działoszyński - nowy prezes szpitala/ Źródło: newslubuski.pl Marek Działoszyński - nowy prezes szpitala/ Źródło: newslubuski.pl

Marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Polak przedstawiła dziś podczas spotkania z dziennikarzami nowego prezesa szpitala w Zielonej Górze.

Nowym prezesem szpitala został były policjant Marek Działoszyński, który pełnił funkcję Komendanta Głównego Policji w latach 2012-2015.

- Jest trochę tremy, adrenaliny ale i satysfakcja. To stanowisko jest dla mnie nowym wyzwaniem. Nowym o tyle, że zmienia się specyfika pracy. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami czyli przy wsparciu zarządu województwa oraz uczelni zielonogórskiej odniesiemy sukces. W policji osiągnąłem właściwie wszystko od posterunkowego po komendanta głównego - mówi Marek Działoszyński.

Nowy prezes powiedział nam, że planuje spotkania i rozmowy z pracownikami. W ciągu wieloletniej służby w policji Marek Działoszyński zarządzał wielotysięcznymi zespołami ludzkimi oraz dużymi budżetami.

- Zacznę swoją pracę od audytu, który da początek, a jednocześnie podsumuje to co było. Spotkam się z pracownikami, będę rozmawiał. Nie szykuje wielkiej rewolucji ale przyznam, że jest kilka tematów, którym trzeba będzie się dokładniej przyjrzeć. Liczę, że zbuduję odpowiedzialny i zgrany zespół, bo mam świadomość, że bez ludzi prezes nic nie znaczy - dodaje nowy prezes Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego w Zielonej Górze.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Powrót na górę

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas

×

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time