Pił, bił i po brawurowej jeździe dachował. Wyróżniony

KWP w Poznaniu / pomoc drogowa RAFHOL Nądnia KWP w Poznaniu / pomoc drogowa RAFHOL Nądnia

Jechał z ogromną prędkością. Nie wyrobił na zakręcie i dachował. Okazało się, że wcześniej pobił innego kierowcę i zniszczył mu auto. 27 latek o którym mowa był pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało u niego blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

27 latek zaparkował swoje Audi A6 na środku pasa jezdni. Włączył światła awaryjne. Sam jednak nie miał elementów odblaskowych. Kiedy wyszedł za swojego samochodu trącił go lusterkiem kierowca Fiata Stilo. Uderzony lusterkiem mężczyzna wpadł w szał. Kilkakrotnie uderzył kierowcę Fiata w głowę oraz próbował go wyciągnąć z samochodu. Kiedy się nie powiodło postanowił wyżyć się na samochodzie. Bez opamiętania kopał drzwi kierowcy oraz tylne nadkole powodując liczne wgniecenia. Chwilę później wsiadł do swojego Audi i odjechał.

Przejeżdżające z ogromną prędkością Audi na grodziskich numerach rejestracyjnych zauważyli policjanci. Ze względu na prędkość nie mieli możliwości zatrzymania krewkiego kierowcy. Dosłownie 10 minut później policjanci dostali informacje o wypadku drogowym na obwodnicy Lwówka. Było to szukane Audi A6 należące do 27-letniego mieszkańca powiatu grodziskiego. Brawurowa jazda sprawiła, że mężczyzna nie zapanował nad pojazdem, wjechał do rowu gdzie odbił się od skarpy i wylądował na dachu swojego pojazdu.
Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało u niego blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Powrót na górę

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas

×

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time