Seks korporacja rozbita. Organizowała pracę agencji w kilku województwach.

Policjanci z Poznania zlikwidowali seksualną korporację. Na jej czele stała kobieta. To ona wpadła na pomysł zorganizowania centrali telefonicznej zarządzającej seks ogłoszeniami na niemal 1/3 obszaru Polski. Zatrzymanych zostało 8 osób. Call center znajdował się we Wrocławiu. Tam też trafiał utarg z przestępczej działalności.

Media

  • Dział: Kraj

Seria bezczelnych oszustw metodą na policjanta

To była seria bezczelnych oszustw. Podszywający się pod policjantów CBŚ mężczyźni dzwonili do swoich ofiar. Mówili, że znalazły się na celowniku hakerów. Radą na ochronę oszczędności miało być przekazanie ich podającym się za policjantom mężczyznom. W ten sposób wyłudzili ponad 800 tysięcy złotych!

  • Dział: Kraj

Lublin - Staranowała kobietę, samochody i wjechała w sklep

46 letnia kobieta z impetem wjechała na sklepowy parking. Najpierw staranowała dwa zaparkowane samochody, potem potrąciła przechodzącą kobietę. Zanim uderzyła w drzwi sklepu wjechała jeszcze w wiatę. Jak się później okazało była pijana.

  • Dział: Kraj

Obiecywał założenie rodziny a potem nakłaniał do prostytucji

Lubuscy policjanci zatrzymali 35 letniego Bułgara. Jest podejrzany o handel ludźmi i nakłanianie do prostytucji. Na tym procederze zarobił milion dwieście tysięcy złotych. Zatrzymana została także jego żona. Ma postawiony zarzut prania brudnych pieniędzy. Bułgar najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

  • Dział: Kraj

Lech się wzmacnia. Pozyskał napastnika, wychowanka Dynama Kijów!

Oleksiy Khoblenko został w piątek nowym piłkarzem Lecha. Ukrainiec został wypożyczony z Czornomorca Odessa na sześć miesięcy z opcją pierwokupu. Kolejorz posiada opcję wykupienia zawodnika po zakończeniu sezonu. 23-latek występuje na pozycji napastnika. Khoblenko jest wychowankiem Dynama Kijów.

  • Dział: Sport

Były reprezentant Polski do lat 23 podpisał kontrakt z Lechem Poznań

Piotr Tomasik nowym piłkarzem Lecha. Obrońca związał się z Kolejorzem trzy i pół-letnim kontraktem, który będzie obowiązywał do czerwca 2021 roku. 30-latek występuje na pozycji lewego obrońcy. Ostatnio grał w Jagiellonii Białystok, dla której rozegrał 77 spotkań.

  • Dział: Sport

Sprawdź czego boi się Bjelica!

Jeden z dziennikarzy zapytał trenera Nenada Bjelice po meczu z FC Utrecht czy nie boi się, że kibice mogą zacząć rozliczać jego drużynę i pracę po tym jak nie zdobył Mistrzostwa Polski oraz Pucharu Polski, a teraz odpadł z europejskich pucharów. Odpowiedź szkoleniowca Lecha Poznań rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Wiemy co zszokowało Emira Delivera!

Fantastyczny doping, trzeszczące trybuny i wielki szok Emira Dilavera. Obrońca Lecha Poznań nie może wyjść z wrażenia jakie zrobili na nim fani poznańskiego Lecha. 

Media

Robert Gumny na dłużej w Lechu

Robert Gumny przedłużył kontrakt z Lechem Poznań. Młody obrońca w poniedziałek podpisał już drugą profesjonalną umowę z Kolejorzem. Ta będzie obowiązywała przez najbliższe cztery lata, do 30 czerwca 2021 roku.

Thomas Rogne od stycznia zawodnikiem Lecha

 

Thomas Rogne od stycznia będzie zawodnikiem Lecha Poznań. Środkowy obrońca do Kolejorza przejdzie jako wolny zawodnik z IFK Göteborg. Umowa z norweskim stoperem obowiązywać będzie do grudnia 2021 roku.

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas

×

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time