Zobacz ile może kosztować chwila nieuwagi! Kobieta wjechała prosto pod tramwaj. Wyróżniony

KMP w Olsztynie KMP w Olsztynie

Kobieta chciała skręcić w lewo. Nie zauważyła nadjeżdżającego tramwaju. Wjechała wprost pod rozpędzony pojazd. Na szczęście wszystko skończyło się w miarę szczęśliwie. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i skierowali wniosku do sądu. Zobacz nagranie z kamery!

O godzinie 6:30 w Olsztynie kobieta kierująca Mitsubishi chciała skręcić w lewo do jednego z olsztyńskich marketów budowlanych. Nie zauważyła, że nadjeżdża tramwaj. O tej godzinie sygnalizacja świetlna była wyłączona. Tramwaj uderzył z impetem w Mitsubishi i się wykoleił.

Policjanci przebadali kierujących na zawartość alkoholu. Zarówno kobieta jak i motorniczy byli trzeźwi. Kierująca mitsubishi została przewieziona do szpitala na obserwację. Funkcjonariusze za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymali kierującej prawo jazdy i skierowali sprawę do sądu, który zdecyduje o dalszych konsekwencjach. Uszkodzenia pojazdu były na tyle poważne, że zatrzymano kierującej również dowód rejestracyjny. Zdarzenie z tramwajem spowodowało utrudnienia komunikacyjne w Olsztynie.

Powrót na górę

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas