Kompletnie pijany kierowca ciężarówki. Alkomat wskazał ponad 3 promile.

Kontrole alkomatem /Foto: KWP w Szczecinie Kontrole alkomatem /Foto: KWP w Szczecinie

Policjanci otworzyli drzwi kabiny. Od razu uderzyła ich woń alkoholu. Alkomat wskazał ponad 3 promile alkoholu w organizmie kierowcy ciężarówki! Informację o tym, że kierowca jest pod wpływem alkoholu otrzymał dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku.

Dyżurny otrzymał informację, że od strony Lotynia w kierunku Szczecinka porusza się pojazd ciężarowy, którego kierujący najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu. Po kilku minutach od zgłoszenia patrol szczecineckiej drogówki odnalazł pojazd ciężarowy.

Gdy tylko kierujący otworzył drzwi policjanci poczuli silną woń alkoholu. Wykonane przez mundurowych badania na zawartość alkoholu w organizmie wskazało ponad 3 promile. Na miejscu kontroli pojawił się również właściciel uszkodzonego pojazdu. Okazało się, że pijany kierowca przeciskając się przez wąskie uliczki w Szczecinku uszkodził zaparkowaną hondę.

Gdy tylko alkohol wyparuje z organizmu 29-letniego mężczyzny zostanie on przesłuchany. Przedstawione zostaną mu zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu za co grozi nawet do dwóch lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy. Zatrzymany odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.

Ostatnio zmienianyśroda, 20 luty 2019 14:15
Powrót na górę

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas