Cysterna z paliwem wjechała do rowu i się przewróciła bo kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo. Policja publikuje nagranie i prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy. Wyróżniony

Foto: KWP w Bydgoszczy Foto: KWP w Bydgoszczy

Policjanci z Radziejowa poszukują świadków wywrócenia się cysterny z paliwem. Dotarli do monitoringu, na którym widać pojazd oraz kierowcę. Z ich ustaleń wynika, że to on przyczynił się do tego zdarzenia. Zobacz nagranie z kamery monitoringu.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, do którego doszło w minioną sobotę (9.03) około 9:45 w miejscowości Samszyce (gm. Osięciny) na drodze krajowej nr 62. Jak ustalili policjanci, z drogi podporządkowanej W 267 wyjechało osobowe auto - prawdopodobnie opel astra II , którego kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarówce z cysterną. Kierowca ciężarówki, aby uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze, a następnie do rowu. Tam pojazd przewrócił się na bok.

Policjanci dotarli do zapisu monitoringu, na którym zarejestrowane jest to zdarzenie. Wszystkie osoby, które rozpoznają pojazd lub osobę lub były świadkami zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z komendy powiatowej w Radziejowie ul. Kościuszki 31, pod nr tel. 54 231 84 00; 54 231 84 58.

Powrót na górę

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas