W jednym z hoteli w Karpaczu zamordował swoją przyjaciółkę. Dzień później został zatrzymany, teraz trafił na 3 miesiące do aresztu. Wyróżniony

Foto: Policja Jeleniogórska Foto: Policja Jeleniogórska

16 listopada policjanci z Jeleniej Góry znaleźli w jednym z hoteli w Karpaczu zwłoki 43-letniej kobiety. Po przeprowadzonych czynnościach okazało się, że kobieta została zamordowana. O zabójstwo podejrzewany jest jej znajomy. Został zatrzymany dzień później na terenie województwa zachodniopomorskiego. Decyzją sądu, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Jeleniej górze trafił na 3 miesiące do aresztu.

43-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego jest podejrzany o zabójstwo przyjaciółki. Mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. 19 listopada został przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze, na wniosek tamtejszej prokuratury rejonowej aresztowany na 3 miesiące. 

16 listopada około godziny 22.30 jeleniogórscy policjanci na balkonie w jednym z hoteli w Karpaczu znaleźli ciało 43-letniej kobiety. Prowadzone na miejscu zdarzenia czynności wykazały, że kobieta padła ofiarą zabójstwa. Potwierdziła to przeprowadzona sekcja zwłok.

Śledczy ustalili, że osobą podejrzewaną o ten czyn jest 43-letni znajomy kobiety. Mężczyzna zaraz po przestępstwie odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna ten został zatrzymany przez policjantów następnego dnia na terenie województwa zachodniopomorskiego i przewieziony do policyjnego aresztu. Za zabójstwo grozi  mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. 

Ostatnio zmienianywtorek, 19 listopad 2019 12:41
Powrót na górę

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas