Tragiczny wypadek pod Strzelcami Krajeńskimi. Zginęła 34 letnia kobieta. Wyróżniony

źródło: KMP w Strzelcach Krajeńskich źródło: KMP w Strzelcach Krajeńskich

Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a dwie kolejne zostały przewiezione do szpitala na badania. To bilans wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 156 pod Strzelcami Krajeńskimi. Ofiara wypadku, to 34-letnia kobieta, która kierowała osobowym hyundaiem. Kierowane przez nią auto zderzyło się czołowo z autobusem, którym podróżowało pięć osób. Dwie z nich zostały przewiezione do szpitala na badania. Policja i Prokuratura wyjaśnia wszystkie okoliczności tego wypadku.

W czwartek (20 lutego)  przed godziną 16 policjanci ze Strzelec Krajeńskich dostali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 156 na odcinku Strzelce Krajeńskie – Zwierzyn. Służby ratunkowe zastały dwa uszkodzone pojazdy: osobowego hyundaia i autobus. Na miejscu zdarzenia śmierć poniosła 34-kobieta, która kierowała osobówką. Autobusem natomiast podróżowało pięć osób: dwie z nich zostały przewiezione na badania do szpitala. Kiedy zakończyła się akcja ratunkowa, rozpoczęły się czynności procesowe związane wyjaśnianiem okoliczności wypadku. Swoją pracę mundurowi z drogówki i pionu kryminalnego wykonywali pod nadzorem prokuratora. Dużo pracy mieli również do wykonania strażacy, którzy przy pomocy specjalistycznego sprzętu kierowali akcją ratowniczą i zabezpieczali miejsca zdarzenia. Droga na odcinku Strzelce Krajeńskie – Zwierzyn przez blisko cztery godziny była zablokowana, dlatego policjanci wyznaczyli objazdy.
Niestety w wypadku zginęła już czwarta osoba w 2020 roku na ternie powiatu strzelecko - drezdeneckiego. Na te chwilę policjanci nie znają jeszcze przyczyny tej tragedii. 

Powrót na górę

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas