Mystic Festival odwołany. Na kiedy? Na razie nie wiadomo. Wyróżniony

Foto: Mystic Festival Foto: Mystic Festival

Tegoroczny Mystic Festival - impreza z muzyką metalową jako motywem przewodnim - został odwołany. Nowa data nie jest jeszcze znana.

W związku z panującą obecnie pandemią koronawirusa praktycznie cała branża koncertowa została sparaliżowana. Informacje o przedłużających się zakazach organizowania imprez masowych napływają z całej Europy. Również decyzje polskich władz są jednoznaczne – powrotu do stanu sprzed epidemii w najbliższych tygodniach nie możemy się spodziewać.

W piątek wiadomość o odwołaniu imprezy przekazał także organizator Mystic Festival. Wydarzenie to jest organizowane co roku w Krakowie. W tegorocznym festiwalu miały zagrać zespoły takie, jak Nightwish, Judast Priest, Gojira, czy Mastodon. Jest to na pewno wielka strata dla wszystkich fanów muzyki metalowej. Nie wiadomo jeszcze, na kiedy organizator zaplanuje nową datę festiwalu. Aktualny zakaz organizowania imprez masowych obowiązuje do końca sierpnia, ale to może jeszcze ulec zmianie.

Nowy zakaz spowoduje także zapewne odwołanie tegorocznej edycji festiwalu Pol'and'Rock. Nasi zachodni sąsiedzi odwołali już tak duże imprezy, jak Rock am Ring, Rock im Park i Wacken Open Air.

Ostatnio zmienianypiątek, 17 kwiecień 2020 18:57
Powrót na górę

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas