Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 26-latka. Wyróżniony

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 26-latka.

30 maja trwała akcja poszukiwawcza za zaginionym 26-letnim mieszkańcem Lublina. Zaniepokojona rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Młody mężczyzna wyszedł 29 maja z domu i nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z rodziną. 26-latek został odnaleziony przez funkcjonariuszy z „trójki” i OPP w Lublinie przy torach kolejowych. Zostanie przekazany pod opiekę rodzinie.

29 maja nad ranem 26-letni mieszkaniec Lublina wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Ponieważ młody mężczyzna na stałe przyjmuje leki, zaniepokojona rodzina dzisiaj powiadomiła policję. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy podjęli akcję poszukiwawczą. Około godziny 12:00 funkcjonariusze z „trójki” wspólnie z policjantami z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie odnaleźli zaginionego 26-latka przy torach kolejowych.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów i ich dużego zaangażowania, młody mieszkaniec Lublina został odnaleziony cały i zdrowy, jego życiu również nie zagraża niebezpieczeństwo. 26-latek zostanie przekazany pod opiekę rodzinie.

 

Źródło: KWP w Lublinie

Powrót na górę

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas