Pasażer autokaru w trakcie jazdy wybił w nim szybę i wyskoczył przez okno! Wyróżniony

Autobus z którego wyskoczył pasażer. Foto: Policja Podkarpacka Autobus z którego wyskoczył pasażer. Foto: Policja Podkarpacka

38-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego w trakcie podróży autokarem zaczął się awanturować z kierowcą o trasę przejazdu. Nagle podszedł do okna, młotkiem wybił szybę i wyskoczył z pojazdu. Uciekającego, pokrwawionego mężczyznę zatrzymał kierowca autokaru i świadek zdarzenia. Za bezmyślne zachowanie mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia.

Dyżurny brzeskiej jednostki otrzymał dziwne zgłoszenie. Został poinformowany, że z przejeżdżającego przez Brzesko autokaru wyskoczył mężczyzna. Na miejscu policjanci ustalili, że 38-letni pasażer autokaru relacji Londyn - Przemyśl przejeżdżającego przez Brzesko zaczął się awanturować z kierowcą, że jedzie w złym kierunku. Kiedy kierowca poprosił mężczyznę, aby usiadł na swoim miejscu ten podszedł do okna, młotkiem będącym na wyposażeniu pojazdu wybił szybę i wyskoczył. Uciekającego 38-latka ujął kierowca autokaru i świadek zdarzenia, po czym wezwali na miejsce policjantów. Poraniony odłamkami szkła 38-latek został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala, gdzie opatrzono mu rany. Następnie trafił do brzeskiej komendy, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia na kwotę około 5 tysięcy złotych. Mężczyzna był trzeźwy. Policjantom tłumaczył, że myślał, iż kierowca pomylił trasy i dlatego chciał wysiąść. Za bezmyślne zachowanie niepokornemu pasażerowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja podkarpacka

Ostatnio zmienianyczwartek, 04 czerwiec 2020 16:02
Powrót na górę

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas