Bydgoszcz: Złodziej rowerów zatrzymany.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów. Mężczyzna „wpadł”, gdy jechał ulicą Chopina w Bydgoszczy kolejnym skradzionym rowerem. Na widok policjantów rzucił jednoślad i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany i usłyszał 10 zarzutów. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Czytaj dalej...

Rypin: Miał ochraniać, a kradł.

Policjanci zatrzymali 61-latka z Rypina, którego podejrzewali o kradzież. Sprawa jest o tyle nietypowa, że mężczyzna odpowiadał za ochronę mienia. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Czytaj dalej...

Bydgoszcz: Złodzieje samochodów zatrzymani

Kryminalni z bydgoskiej komendy wspólnie z policjantami z bydgoskiego Śródmieścia i Błonia zatrzymali dwóch bydgoszczan podejrzanych o kradzieże pojazdów. 49 i 46-latek wpadli w ręce policjantów na terenie województwa pomorskiego. Starszy został przyłapany, gdy prowadził skradzioną chwilę wcześniej w Chojnicach mazdę. Kilka ulic dalej wpadł jego młodszy kompan. Obaj zostali aresztowani na trzy miesiące.

Czytaj dalej...

Grudziądz: Oszukiwał "na policjanta". Tak seniorzy stracili blisko 80 tys. zł.

W czwartek (6.08) policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie oszustwa „na policjanta”. Mężczyzna, który podając się za policjanta doprowadził do przekazania pieniędzy przez seniora. Zatrzymany 38-latek odpowie teraz przed sądem, nie tylko za to przestępstwo. Jak się okazało, powiązany jest z innymi oszustwami na terenie miasta, w których seniorzy stracili łącznie blisko 80 000 złotych.

Czytaj dalej...

Kujawsko-pomorskie: Poszukiwani, z noworodkiem, ukrywali się przed policją.

Dzięki wnikliwej pracy kutnowskich kryminalnych, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w jednym z mieszkań została zatrzymana para , która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości od 3 lat. W trakcie działań okazało się, że kobieta kilka dni wcześniej, bez pomocy medycznej ,urodziła dziecko. Oboje podejrzani poszukiwani byli listami gończymi. Najbliższe miesiące spędzą w areszcie.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas