Zduńska Wola. 7 tysięcy złotych kary za złamanie zasad kwarantanny

  • Dział: Kraj

Mieszkanka Zduńskiej Woli za rażące naruszenie zasad kwarantanny musi zapłacić karę administracyjną w wysokości 7 tysięcy złotych nałożoną przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 3 kwietnia 2020r. policjanci interweniowali w miejscu zamieszkania 53-letniej kobiety objętej kwarantanną. Zduńskowolanka zupełnie zignorowała zalecenia służb sanitarnych. Zorganizowała w swoim mieszkaniu zakrapiane alkoholem spotkanie towarzyskie, w którym uczestniczyło czterech mężczyzn.

Czytaj dalej...

Goście lepsi w starciu Wybrzeża z Piotrkowianinem. Był to mecz bramkarzy.

Szczy­pior­ni­ści Ener­gi Wy­brze­ża Gdańsk w za­le­głym spo­tka­niu 15. serii po­dej­mo­wa­li Piotr­ko­wia­ni­na Piotr­ków Try­bu­nal­ski. Spo­tka­nie było za­cię­te już od pierw­szych minut. Czer­wo­no-bia­ło-nie­bie­scy, mimo moc­nej po­sta­wy w obro­nie i fe­no­me­nal­nej gry Prze­my­sła­wa Wit­kow­skie­go, nie po­ra­dzi­li sobie z świet­nie dys­po­no­wa­nym Mar­ci­nem Scho­dow­skim. Osta­tecz­nie z trzech punk­tów cie­szy­li się go­ście. Mecz za­koń­czył się wy­ni­kiem 17:20.

Czytaj dalej...

Policjanci przejęli 2 kilogramy narkotyków. Zatrzymali 4 osoby podejrzewane o udział w narkotykowym biznesie.

Skuteczne działania bełchatowskiej policji doprowadziły do przejęcia blisko 2 kilogramów narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali 4 osoby związane z narkotykowym procederem i zabezpieczyli środki odurzające, substancje psychotropowe i psychoaktywne. Oprócz tego kryminalni zabezpieczyli większą ilość gotówki mogącej pochodzić z przestępczego procederu. Za handel narkotykami grozi kara do 10 lat więzienia, natomiast za samo ich posiadanie grozi do 3 lat.

Czytaj dalej...

Cztery pasy na A2? Ruszył przetarg na wykonanie projektu przebudowy autostrady A2 na odcinku z Łodzi do Warszawy.

Ruch na autostradzie A2, na odcinku Łódź - Warszawa jest coraz większy. Zbliża się do wartości granicznych a eksperci przewidują, że w następnych latach będzie się nasilał. Stąd konieczność rozbudowy autostrady. Na razie są to prace przygotowawcze, ale już na tym etapie wiadomo, że powstanie trzeci, a na odcinku Pruszków Konotopa - czwarty pas ruchu.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas