Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 26-latka.

30 maja trwała akcja poszukiwawcza za zaginionym 26-letnim mieszkańcem Lublina. Zaniepokojona rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Młody mężczyzna wyszedł 29 maja z domu i nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z rodziną. 26-latek został odnaleziony przez funkcjonariuszy z „trójki” i OPP w Lublinie przy torach kolejowych. Zostanie przekazany pod opiekę rodzinie.

Czytaj dalej...

27 latek śmiertelnie pobił znajomego i poszedł do sąsiedniego lokalu pić alkohol. Grozi mu dożywocie.

Kara dożywotniego pozbawienia wolności grozi 27-letniem mieszkańcowi Lublina. Podczas libacji alkoholowej zaatakował znajomego, którego dotkliwie pobił. Spowodował obrażenia ciała skutkujące jego śmiercią. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Na wniosek śledczych trafił do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Czytaj dalej...

Azoty powalczyły z Vive ale niespodzianki nie było. Kielczanie z kompletem punktów.

Niespodzianki nie było. Mistrz Polski po raz kolejny okazał się za silny dla Azotów-Puławy, choć dziś na pewno miejscowi mogli z gigantem powalczyć. Puławianom zabrakło trochę szczęścia, koncentracji i w kluczowych momentach zimnej głowy. Z kolei kielczanie pokazali bardzo efektywny, wyrafinowany handball, dzięki czemu zainkasowali komplet punktów.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas