Skorzystał z gościny rodaka a potem próbował go zabić. Ugodził go nożem i dusił.

Policjanci z Opola zatrzymali 41-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna skorzystał z gościnności swojego rodaka, a w zamian ugodził go nożem i próbował dusić. 56-latka w ciężkim stanie ratownicy przewieźli do szpitala. Napastnik został zatrzymany przez policjantów i trafił prosto do policyjnych aresztów. Na wniosek śledczych i prokuratora opolski sąd aresztował go na 3 miesiące. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytaj dalej...

Oszuści złapani przez policjantów z Opola naciągali internautów. Sprzedawali markowe telefony ale ich nie wysyłali.

Ten przypadek to przestroga dla kupujących polujących na okazje w sieci. Przez kilka miesięcy sprzedawali markowe telefony. Towar nigdy nie trafiał do kupujących. Policjanci z Opola złapali oszustów na dworcu kolejowym. Sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora o zastosowanie wobec mężczyzny 3 miesięcznego aresztu. Zatrzymanym grozi teraz do 8 lat więzienia.

Czytaj dalej...

Pijany pirat drogowy. Spowodował wypadek, uczkodził 6 aut i uciekał.

Pijany mężczyzna uszkodził 6 samochodów, spowodował wypadek drogowy i uciekł z miejsca zdarzenia nikomu nie udzielając pomocy. Gdy nie dawał już rady uciekać przed policyjnym pościgiem, wybiegł z auta i porzucił swoje mitsubishi. Policjanci nie mieli jednak problemów z dogonieniem i obezwładnieniem uciekiniera. Okazało się, że miał w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu. Spowodowanie wypadku, ucieczka z miejsca zdarzenia i jazda pod wpływem alkoholu to tylko część zarzutów, które usłyszał.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas