Pasażer autokaru w trakcie jazdy wybił w nim szybę i wyskoczył przez okno!

38-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego w trakcie podróży autokarem zaczął się awanturować z kierowcą o trasę przejazdu. Nagle podszedł do okna, młotkiem wybił szybę i wyskoczył z pojazdu. Uciekającego, pokrwawionego mężczyznę zatrzymał kierowca autokaru i świadek zdarzenia. Za bezmyślne zachowanie mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia.

Czytaj dalej...

Tak zawzięcie kręcili bączki, że zapaliło się auto. Z mercedesa nie zostało praktycznie nic.

Policjanci z posterunku w Żyrakowie woj. podkarpackie, ustalili dwóch braci, którzy z drogi serwisowej urządzili sobie tor wyścigowy. Tak zawzięcie kręcili mercedesem przysłowiowe "bączki", że doprowadzili do samozapłonu auta. Starszy z braci, który kierował mercedesem, został ukarany mandatem i punktami.

Czytaj dalej...

Kompletnie pijany wjechał TiR-em do rowu. Strażak zabrał mu kluczyki i wezwał policję.

  • Dział: Kraj

Kierowca ciężarowego volvo miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie wsiadł za kierownicę. Podróż zakończyła się w rowie. Mieszkaniec Rzeszowa odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mężczyzna został zatrzymany dzięki strażakowi PSP Jasło, który powiadomił Policję i zabrał kierującemu kluczyki. 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas