"Policjant" z Gliwic w areszcie. Wyłudzał pieniądze od starszych osób.

Kryminalni z gliwickiej komendy zwalczający przestępczość przeciwko mieniu zatrzymali 21-latka, który jako fałszywy funkcjonariusz, dokonał oszustwa metodą „na policjanta”. Mieszkaniec Sosnowca usłyszał już cztery zarzuty, przyznał się do winy, grozi mu do 8 lat więzienia.

Czytaj dalej...

Michał Adamuszek na dłużej w NMC Górniku Zabrze

Michał Adamuszek, lewy rozgrywający i "kierownik obrony", będzie bronił barw NMC Górnika Zabrze przez jeszcze co najmniej rok! Popularny "Mysza" barw Trójkolorowych broni od grudnia 2015 roku.

Wychowanek Viretu Zawiercie do Zabrza trafił po perturbacjach finansowych Śląska Wrocław, a w obliczu zalewu kontuzji w Górniku na drugiej linii. Szybko udowodnił swoją przydatność dla klubu i wyjątkową skuteczność i waleczność.​

Miniony sezon dla "Myszy" można było spisać na straty. Zdołał wystąpić jedynie w trzech spotkaniach, po czym w drugiej połowie września w starciu z Energą MKS Kalisz doznał bolesnej kontuzji barku. Do gry miał być gotowy w marcu, w czym przeszkodziło mu przedwczesne zakończenie rozgrywek.

Adamuszek w przeszłości występował w reprezentacji Polski (4 występy, 9 bramek), a także w kadrze B. W sezonie 2007/2008 w barwach Miedzi Legnica został królem strzelców ligi, zdobywając 190 bramek.

 

Źródło: Górnik Zabrze

Czytaj dalej...

"Łowcy głów" złapali poszukiwanego, byłego lidera śląskiej mafii. Kierował grupą, która na swoim koncie ma wymuszenia, porwania i rozboje.

Były lider śląskiej mafii miał do odbycia karę łączną 15 lat więzienia i był poszukiwany przez sądy 4 listami gończymi. Od kilku lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Przestępcę wytropili i zatrzymali śląscy „Łowcy głów”.  Potrzebowali na to 3 miesięcy. Zatrzymany trafił do Aresztu Śledczego.

Czytaj dalej...

Białorusini złapani na gorącym uczynku. Demontowali skradzione w Niemczech luksusowe auta. Ich wartość to milion złotych!

Kryminalni z katowickiej komendy wojewódzkiej wspólnie z policjantami z Będzina odnaleźli 3 luksusowe samochody skradzione w Niemczech. Pojazdy o wartości ok. 1 mln złotych ukryte były w garażu na terenie Czeladzi. Stróże prawa na gorącym uczynku zatrzymali 3 mężczyzn. Zostali doprowadzeni do sądu. Policja wnioskuje o areszt dla zatrzymanych.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas