Ostrów Wlkp.: Kibice ukarani za wykroczeniu po meczu IV Ligi

25 sierpnia, ostrowscy policjanci ustalili 4 młodych mężczyzn, którzy 23 sierpnia br. po zakończonym meczu IV ligi piłki nożnej swoim zachowaniem naruszyli prawo. Dwóch z nich w trakcie meczu oraz poza stadionem odpalili środki pirotechniczne. Kolejni, nie przestrzegali reżimu sanitarnego.

Czytaj dalej...

Złotów: Seryjny włamywacz zatrzymany

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu mieszkańcowi powiatu złotowskiego. Policjanci udowodnili mu trzy kradzieże oraz dwa włamania do różnych pomieszczeń. Jego łupem padły elektronarzędzia, piły spalinowe, myjki ciśnieniowe oraz akumulatory. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę ponad 26 tysięcy złotych. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

Czytaj dalej...

Piła: Pościg za skradzionym pojazdem.

Właściciel pojazdu skradzionego w Międzychodzie rozpoznał swój samochód, kiedy przejeżdżał przez Piłę. W pobliżu byli policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pilskiej jednostki, którzy rozpoczęli pościg, po którym zatrzymali kierującego. Sprawca odpowie także za kierowanie w stanie nietrzeźwości, złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz uszkodzenie radiowozu. Grozi mu za to do 5 lat więzienia.

Czytaj dalej...

Nielegalna plantacja w Kaliszu została zlikwidowana.

Policjanci Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który na terenie posesji zorganizował plantację konopi indyjskich. Podczas czynności funkcjonariusze zabezpieczyli 242 krzewy konopi oraz ponad 100 gramów suszu. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu kara 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj dalej...

Ostrów Wlkp." Zarzuty za napad na 96-letnią kobietę.

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o napad na starszą kobietę. 50-latek uderzył seniorkę, a następnie zabrał jej siatkę z butelką wody, chusteczek higienicznych oraz pieniędzy w kwocie około 70 złotych. Zatrzymany usłyszał już zarzut rozboju, za co grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. 50-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Czytaj dalej...

Filar Kolejorza zakochany w Lechu. Tiba przedłużył kontrakt z poznańskim klubem.

  • Dział: Sport

Pomocnik Lecha Poznań, Pedro Tiba przedłużył swój kontrakt z Lechem Poznań. Umowa będzie obowiązywać do czerwca 2022 z opcją przedłużenia o kolejny rok. - Zakochałem się w tym klubie od pierwszych dni, dlatego uważam, że ta decyzja była z obu stron logiczna, bo tworzymy z Lechem zgodne małżeństwo. Nigdy nawet nie myślałem o tym, żeby opuścić ten klub, dlatego chciałem tu zostać, dalej dawać z siebie wszystko i grać jak najlepiej - mówi zawodnik Kolejorza.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas