Michał Adamuszek na dłużej w NMC Górniku Zabrze

Michał Adamuszek, lewy rozgrywający i "kierownik obrony", będzie bronił barw NMC Górnika Zabrze przez jeszcze co najmniej rok! Popularny "Mysza" barw Trójkolorowych broni od grudnia 2015 roku.

Wychowanek Viretu Zawiercie do Zabrza trafił po perturbacjach finansowych Śląska Wrocław, a w obliczu zalewu kontuzji w Górniku na drugiej linii. Szybko udowodnił swoją przydatność dla klubu i wyjątkową skuteczność i waleczność.​

Miniony sezon dla "Myszy" można było spisać na straty. Zdołał wystąpić jedynie w trzech spotkaniach, po czym w drugiej połowie września w starciu z Energą MKS Kalisz doznał bolesnej kontuzji barku. Do gry miał być gotowy w marcu, w czym przeszkodziło mu przedwczesne zakończenie rozgrywek.

Adamuszek w przeszłości występował w reprezentacji Polski (4 występy, 9 bramek), a także w kadrze B. W sezonie 2007/2008 w barwach Miedzi Legnica został królem strzelców ligi, zdobywając 190 bramek.

 

Źródło: Górnik Zabrze

Czytaj dalej...

Mecz bez historii. Stal odbiła się od Martina Galii.

– Widzieliśmy bardzo dobre mecze Stali z Chrobrym i Gwardią, dlatego nie zlekceważyliśmy rywala – mówił tuż po spotkaniu trener Górnika Zabrze – Rastislav Trtik. Jego podopieczni pokazali, że miejsce jakie zajmują w tabeli nie jest przypadkowe. Górnik zwyciężył 37:25.

Czytaj dalej...

Azoty powalczyły z Vive ale niespodzianki nie było. Kielczanie z kompletem punktów.

Niespodzianki nie było. Mistrz Polski po raz kolejny okazał się za silny dla Azotów-Puławy, choć dziś na pewno miejscowi mogli z gigantem powalczyć. Puławianom zabrakło trochę szczęścia, koncentracji i w kluczowych momentach zimnej głowy. Z kolei kielczanie pokazali bardzo efektywny, wyrafinowany handball, dzięki czemu zainkasowali komplet punktów.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kategorie

PROGRAMY

Lokalne

Narzędzia

O nas

Obserwuj nas